Kurslar

 • 15 Ders

  Hesabını Bilen Kadınlar

  Garanti BBVA’nın Hesabını Bilen Kadınlar programı kapsamında, FODER tarafından hazırlanan eğitim modülü kadınların kendi ekonomilerini yönetebilmelerine destek olmayı hedeflemektedir. Modülde temel finansal okuryazarlık konusunda 15 adet ders bulunmaktadır.
  Katılımcılar modülü başarı ile tamamladığında “Hesabını Bilen Kadınlar Finansal Okuryazarlık Eğitimi Katılım Belgesi” almaya hak kazanmaktadır.
  Katılan herkese eğitimi tekrar ederek bilgilerini tazelemelerini ve eğitimde yer alan önerileri not ederek günlük hayatlarında uygulamalarını tavsiye ediyoruz.
  (Ortalama Kurs Süresi: 85dk)
 • 8 Ders

  Temel Finansal Okuryazarlık

  FODER Danışma Kurulu Üyesi Attila Köksal ve Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Öztürk tarafından sunulan bu kurs modülü 8 dersten oluşuyor ve herkesin en az bir kez üzerinden geçmesini tavsiye ediyoruz.
  Kursu başarı ile tamamladığınızda "FODER Temel Finansal Okuryazarlık Katılım Belgesi" almaya hak kazanacaksınız. Bu modül 8 ders ve dersler arasına serpiştirilmiş 4 kısa testten oluşmaktadır.
  Videoların çekim tarihlerinde Yönetim Kurulu Üyesi olan Zekeriya Öztürk, Haziran 2023 itibariyle Attila Köksal'dan Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devralmıştır.
  (Ortalama Kurs Süresi: 60dk)